Ana sayfa

WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

iyi kalite CNC Pres Freni satış için
iyi kalite CNC Pres Freni satış için
we are glad to inform that both machines are operating very well

—— Seccional In Brazil

Stacy, my good friend, it is happy to inform you we rectified the problem as your valuable information. you are really good friend,help me always

—— Sri Lanka customer

Ben sohbet şimdi

WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD. WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.
factory workshop workshop 1

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Jinqiu
No. Çalışanları : 280~300
Yıllık satış : 30,000,000-38,000,000
Yıl kurulan : 1969
İhracat p.c : 70% - 80%
WxiJiniu Machinery Co., Ltd. Eskiden "Jinqiu" markası için Wuxi Metallurgical Machinery Factory, tescilli ticari marka olarak bilinen, Haziran 1969'da kuruldu. Wuxi şehrinde, Şanghay kentinden 150 kilometre uzakta bulunuyor. Biz 2002 yılından bu yana, özel şirket rekombe ve hızlı bir gelişme var, biz büyük bir grup şimdi, grubumuz ağırlıklı olarak hidrolik pres fren, hidrolik makaslar, besleme hattı - özellikle aluimnum şapka yapımı için, - dilme hattı, boy kesme, transformatör makineleri .... ve diğer seri ürünleri. Bu metal sac makinelerini yapmak için Çin'deki en eski fabrikalardan biridir.

Şirket 300 kişi ile 62.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. It ithal büyük CNC gantry freze makinesi, büyük CNC sondaj ve freze makinesi, 100 ton taşıma yolu ve bir dizi ikonik cihazlar ile gelişmiş üretim ekipmanları bulunuyor. Mükemmel tasarım ekibimiz, kullanıcıların taleplerine göre kişiselleştirilmiş ürünler yapabilir. Aynı zamanda, Jiangnan Üniversitesi, Nanjing Üniversitesi, Jiangsu Üniversitesi gibi bazı ünlü üniversite ile uzun vadeli işbirliği kurduk. Araştırma ekibimiz inovasyon ve sıkı çalışmalarımız sayesinde düzinelerce patent aldık. Aynı zamanda, ISO ve CE sertifikalarına sahibiz.

İç piyasada, farklı şehirlerde pek çok ofis kurduk, Pekin, Kunming, Hefei… Ve uluslararası pazarda, birçok ülkede satış ve servis acentesi, ABD, Peru, Brezilya, Hindistan, Rusya…. Mühendislerimiz makinelerimizi kurmak için bu ülkelere gittiler. Bizim makine kaliteli ve iyi satış sonrası hizmet nedeniyle, müşteriler bize çok yüksek övgü verir.

Biz kelime etrafında daha fazla müşteri ile çok iyi ve uzun işbirliği kurmayı umuyoruz.

İletişim bilgileri
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

İlgili kişi: Mrs. Stacy

Tel: 86-134-00027899

Faks: 86-510-83211539

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)