Ana sayfa ÜrünlerBoru yapım makinesi

Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak

iyi kalite CNC Pres Freni satış için
iyi kalite CNC Pres Freni satış için
we are glad to inform that both machines are operating very well

—— Seccional In Brazil

Stacy, my good friend, it is happy to inform you we rectified the problem as your valuable information. you are really good friend,help me always

—— Sri Lanka customer

Ben sohbet şimdi

Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak

Çin Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak Tedarikçi
Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak Tedarikçi Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak Tedarikçi Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak Tedarikçi Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak Tedarikçi Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak Tedarikçi

Büyük resim :  Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Jinqiu
Sertifika: ISO, CQC,SGS
Model numarası: LMH4000

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiate
Ambalaj bilgileri: Metal palet
Teslim süresi: 40 gün
Yetenek temini: ayda 10 Set
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
kaynak direği çapı: 0-2300mm ışık direği uzunluğu: 0--14000mm
portal ölçüsü: 4000mm portal uzunlamasına travle: 14000mm

Süper Boru Yapma Makinesi Elektrik İletim Kutubu Otomatik Portal Kaynak

Teknik şeması

Sanayi kullanarak: bu ışık direği / iletim direği kaynak kullanılır

Proje Adı: LMH4000 tipi Portal tek kollu tozaltı ark

Kaynak makinesi + HGZ5 tipi 5T Kendi kendini ayarlama

makaralı raf

1 , Program tanımı LMH4000 portal tipi tek kol tozaltı ark kaynak makinesi

Yok hayır

model

madde

LMH4000
1 Ürüne Genel Bakış

LMH4000 portal tek kollu tozaltı kaynak makinesi, uzunlamasına dikiş ve dış halka dikiş daldırılmış ark kaynağı için özel bir ekipman. Bu işi gerçekleştirmek için profesyonel ekipman kullanımı, iş verimliliğini ve kaynak kalitesini önemli ölçüde artırabilir, iş gücü yoğunluğunu ve iş gücünü azaltabilir, böylece maliyet tasarrufu sağlayabilir ve zorlu çalışma ortamlarına dayanabilir. Basınçlı kap sanayinde gerekli ekipmanlardan biridir.

Plan aşağıdaki gibidir:

2 Uygun iş parçaları Maksimum çap 2300 mm'ye ulaşabilir ve maksimum uzunluk 14000 mm'ye ulaşabilir.
3 Fonksiyonlar

1. Bu makine, uzunlamasına dikiş ve silindir gövdesinin dış halka dikiş kaynak için kullanılan bir portal tipi tek kollu tozaltı ark kaynak makinesi (manuel manuel elektrik ayarlayarak kaynak tabancası ayarı).

2. Makine, elektrikli kaldırma ve enine hareket için kullanılabilen iki kaldırma koluyla donatılmıştır. Bir tanesi tozaltı ark kaynağı için tozaltı kaynak kafası ile donatılmıştır ve diğeri tozaltı ark kaynağı için kullanılır.

3. Makine, kaynak çevresinde kalan akıyı kurtabilecek bir otomatik akı kurtarma makinesi ile donatılmıştır.

4 Ekipman bileşimi Bu makine esas olarak kızak çerçevesi (1 set), daldırılmış ark kaynağı kolu kızak mekanizması (1 set), daldırılmış ark kaynağı kaldırma kolu çalışma platformu (1 set), tozaltı ark kaynağı makinesi (1 set), elektrikli çapraz ince ayar ( 1 set, daldırılmış ark kaynağı), akı kurtarma makinesi (1 set) ve elektrik kontrol sistemi (1 set).
5 Portal Çerçeve

1. Portal çerçeve, makinenin iskelet kısmıdır. Ekipmanın tüm yükünü taşır ve esas olarak yükün dikey hareketinden sorumludur.

2, portal raf esas olarak sol ve sağ yürüyüş mekanizması, üst platform ve destek sütunlarından oluşmaktadır. Sol ve sağ yürüme mekanizması portal çerçevesinin altındadır ve destekleyici kolonun üst platformla birleştirilmesiyle portal çerçeve oluşturulur.

3. Sol ve sağ yürüyen mekanizma, çift çerçeveli redüktörleri, portal çerçevesinin kararlı çalışmasını sağlamak için senkronize olarak iki silindiri sürmek üzere kullanır. Portal tahrik motoru batık ark kaynağı işleminin hız gereksinimini karşılamak için hızı ayarlamak için frekans dönüştürücüyü kullanır.

4. Portal çerçevesinin bir tarafı kılavuz ray kılavuz tekerleği ile sağlanır, bu da çalışma sırasında kızak çerçevesinin bozulmasını etkili bir şekilde önleyebilir. Lastik çarpışma blokları, limitten ve diğer nedenlerden ötürü arabaların kılavuz raydan dışarı çıkmasını önlemek için kızak çerçevesinin önünde ve arkasında düzenlenmiştir.

5. Üst platformun ön tarafında bir dikdörtgen kılavuz rayı işlenir ve kayar mekanizma kılavuz tekerleği boyunca serbestçe kayabilir. Platformda tel besleyici, akı kurtarma makinesi vb. Döşemek veya kurmak için yardımcı ekipman.

.

6 slayt mekanizması

Tozaltı ark kaynağı kolunun kızak mekanizması (1 set) ve tozaltı ark kaynağı kaldırma kolunun çalışma platformu (1 set) sürgü mekanizmasını içerir. Kaydırma mekanizmasının kaldırma kolu (veya kaynak kolu), esas olarak, kızak çerçevesinin önünde elektronik olarak enine yönde hareket ettirilebilen enine sürgü boyunca sürgü plaka üzerine monte edilen aksesuarların enine yönünü karşılamak için kullanılır. Aşağı yukarı hareket için talep. Aşağıdakinde:

çizim: slayt mekanizması

7 tozaltı ark kaynağı sistemi

1. Bu makinede sadece bir adet batırma ark kaynağı sistemi vardır. Kaynaktan kaynak torçu sapmasının derecesi, kaldırma kolu platformunda manuel olarak gözlemlenir ve kaynak torçunun sapması manuel olarak manuel çaprazlama ile manuel olarak ayarlanarak kaynak takibi yapılır.

2. Tozaltı ark kaynağı sistemi tozaltı ark kaynağı kolu kızak mekanizması (1 set), tozaltı ark kaynağı makinesi (1 set), tel besleyici (kaynak tabancası, 1 set dahil), elektrik çapraz ince ayar mekanizması (1 set), telden oluşur pedi (1 set), akı kurtarma makinesi (1 set), kaynak kontrol kutusu (1 set).

3. Tozaltı kaynak kolu kızak mekanizması, elektrikli çapraz ince ayar mekanizması, tel besleyici (kaynak tabancasıyla), akı tüpü, akı hunisi vb. İle donatılmış tozaltı ark kaynağı kızak mekanizması için kullanılır.

4. Makine Şangay HUGONG MZ-1000 batık ark kaynak makinesi benimser.

5. Ark kaynağı batırıldığında, kaynak torçunu kaynak dikişi ile hizalamak için dalgıç ark kaynağı kolunun ve elektrikli çapraz ince ayarın kayan plaka mekanizmasını ayarlayın, operatörün gözlemlenmesi kolay hale getirmek için yükseltilmiş çalışma platformunu ayarlayın, kaynak akımını ayarlayın , güç kaynağı, portalın yürüme hızı, vb, ve sonra tozaltı ark kaynağı için portal, kaynak makinesi ve kurtarma makinesi başlar.

8 Kabloların ve güzergahların yerleşimi Bu makinede, çekme zinciri kablolaması, kasnak kullanılarak portal çerçeve uzunlamasına hareketi kullanılarak güzel, kaynak kolu (kaldırma kolu) kaldırma sağlamak için daha fazla kablo vardır.
9 Ekipman malzemesi seçimi

1. Üst platform, kolon, sol ve sağ yürüme mekanizması ve diğer bileşenler, çelik levha yapıştırma, yüksek mukavemet, güzel görünüm, kaynak sonrası gerilim rahatlama ve son olarak metal işleme ile yapılır.

2. Tüm dişliler ve zincir dişlileri söndürme ve temperleme sonrasında 45 çelikten yapılır. Diş yüzeyi söndürülür ve dayanıklıdır.

3. Kılavuz tekerleği 45 çelikten yapılmış ve söndürülmüş ve temperlenmiş.

4. Tüm şaftlar söndürme ve temperleme sonrası 45 çelikten yapılır. Dayanıklı ve güvenilir ..

10 Elektronik kontrol sistemi

1. Elektronik kontrol sistemi, sırasıyla, kontrol ve uzaktan kumandadan sorumlu olan, her biri bir panele sahip elektronik kontrol kutusu ve uzaktan kumanda kutusundan oluşur.

2. elektronik kontrol kutusu CNC sistemi, kontaktör, röle, vb oluşur. Ana anahtar elektrik bileşenleri tanınmış marka benimsenmesi, performans güvenilir ve bakım uygundur. Özellikle kapı kasası yürüme, kayan mekanizma yanal hareketi, kaynak kolu kaldırma, elektrikli çapraz ince ayar, akı kurtarma makinesi ve diğer fonksiyonel parçaları kontrol etmek için kullanılır. Portal motor için değişken frekans hız ayarı.

3. Ana kabinin yanı sıra, kontrol sistemi uzaktan kumanda kutusu kontrol kablosu uzunluğu 2m ile donatılmıştır.

4. Manuel olarak sıfırlanabilen bir acil durdurma düğmesi, kontrol kutusunun ve uzaktan kumanda kutusunun uygun konumunda sağlanır.

5. Kontrol sistemi, personel ve ekipmanın güvenliğini sağlamak için aşırı yük koruması, elektrik kesintisi koruması ve diğer cihazlar ile donatılmıştır.

6, güç kaynağı üç fazlı dört tel 380V / 220 +% 10, 50Hz + 2 güç kaynağı kullanır.

11 Tüm makinenin teknik parametreler

1. Uygulanabilir parçaların çapı: 0- 2300 mm

2, uygulanabilir iş parçası uzunluğu: 0-14000mm

3. Portal göstergesi: 4000mm

4, portal uzunlamasına seyahat: 14000mm

5. Portalın uzunlamasına rayının uzunluğu 16000mm x 2'dir (24kg / m).

6, portal seyahat hızı: 270-2700mm / dak (frekans dönüşüm zamanlaması)

7. Portal motor gücü: 2X0.55KW

8. Kaynak kolu kaldırma motor gücü: 2X0.75KW

9. Kaynak kolu yanal hareket motor gücü: 2X 0.37KW

10, portal ana şebeke gücü: 3.5KW

113, güç kaynağı: AC380V +% 5, 50Hz, 3P

13 Tozaltı ark kaynağı fonksiyon parametreleri

1. Tozaltı kaynak makinesi: 1, Şangay HUGONG MZ-1000 tozaltı kaynak makinesi.

2, elektrikli çapraz ince ayar: 1 set, güzergah (yukarı ve aşağı, sol ve sağ taraf): 100mm

3, akı kurtarma makinesi: 1 (akı silindir ile).

4. Kaynak teli çapı: 3- 5mm

14 Tedarik copes

1, Portal raf 1 adet: üst platform, sütun, sol ve sağ yürüme mekanizması, kılavuz rayı ve kılavuz rayı.

2. Tozaltı kaynak kayma mekanizması: 1 takım.

3. Kaldırma kolu operasyon platformu: 1 takım.

4. Kaynak torç çapraz ayar mekanizması: 1 takım.

5, akı kurtarma makinesi: 1 takım: akı tüpü, kurtarma borusu, vb.

6, tozaltı ark kaynağı güç kaynağı: 1 takım şunlardır: Shanghai HUGONG MZ-1000 batık ark kaynak makinesi, tel besleyici ve benzeri.

7, elektrik kontrol kabini: 1.

8. Uzaktan kumanda kutusu: 1 sadece kontrol kablosu 2m'yi içerir.

9. Teknik verilerin bir kopyası aşağıdakileri içerir: 1 set talimat, 1 set elektrik prensibi ve kablo şeması, 1 set fabrika sertifikası, 1 teslimat listesi seti.

(Not: Temelde, kılavuz rayın taşıyıcı kirişi, asma desteği ve asılan kılavuz raylar müşteri tarafından yapılır. Firmamız temel çizimleri sağlar.)

15 markalar redüktör Wuxi Kvis İletim Machinery Co, Ltd / Hangzhou Havacılık iletim Co, Ltd
Elektrikli makine Suzhou Lido motoru
Tozaltı kaynak makinesi Şangay Hugong
Rulman ZWZ rulman
Frekans dönüştürücü Suzhou Julian
Elektrik parçaları Kirtun markası

2 , HGZ5 5T kendini ayarlayan makaralı raf (1 Ana 1 yorgan, sabit tip)

YOK HAYIR

model

madde

HGZ5
1 Ürün Açıklaması

HGZ5 5T kendinden ayarlı merdane rafı, esas olarak, kaynak işlemi sırasında iş parçasını döndürmek için kullanılır.

Plan aşağıdaki gibidir:

Aktif silindir:

Tahrik silindiri:

2 Ekipman bileşimi HGZ5 tipi 5T kendinden ayarlı makaralı raf esas olarak aktif tekerlek rafı (1 parça), tahrikli makaralı raf (1 parça) ve elektrik kontrol sistemi (1 set) oluşur.
3 fonksiyon

1. 2 makaralı çerçeve zemine sabitlenir.

2, sürüş çerçevesi silindir elektrikli döner fonksiyona sahiptir ve tahrik edilen silindir hiçbir güç tahrikine çevrilmez.

3. Makaralı elektrikli döner frekans dönüşüm hızını kullanır.

4 Silindir aralığı ayar modu Ana ve yardımcı çalışan silindir rafları, V şekilli kelepçe rafı kelepçesinin ucuna takılan dört makaralı kendinden ayarlı silindirik raflardır. Kelepçeler arasındaki mesafe sabittir ve kelepçeler farklı çaplardaki eliptik silindir parçalarına uyum sağlamak için serbestçe sallanır.
5 Silindir formu Tüm merdaneler çelik merdanelerden üretilmiştir.
6 Makaralı sürüş modu

1. Aktif silindir rafı, üç dişli dişli redüktörden bir motorla silindir rafının her iki ucundaki kelepçeli rafa verilir ve daha sonra kelepçenin üzerindeki dişli transmisyon sistemi tarafından sürüldükten sonra dört makarayı kelepçenin üzerine sürülür. .

2. Tahrikli kendiliğinden ayarlanabilen mobil makaralı raf, hidrolik kriko tekerlekli silindir rulmanı, tüm güçsüz sürücülerdir ..

7 Silindir çevirme hız regülasyon modu Makara çevirme, değişken frekans kademesiz hız ayarını benimser ve sorunsuz bir şekilde başlatır ve durur.
8 Ekipman malzemesi seçimi

1. tüm makine çelik levha ve kesit çelikten imal edilmiştir. Kaynak sonrası yüksek mukavemet, güzel görünüm, stres giderici ve son olarak metal işleme sahiptir.

2. tüm dişliler söndürme ve tavlama sonra 45 çelikten imal edilmiştir. Diş yüzeyi söndürülür ve dayanıklıdır.

3. tüm şaftlar söndürme ve tavlama sonra 45 çelikten imal edilmiştir. Dayanıklı ve güvenilir ..

11 Elektrik kontrol sistemi

1. Elektronik kontrol sistemi, sırasıyla, kontrol ve uzaktan kumandadan sorumlu olan, her biri bir panele sahip elektronik kontrol kutusu ve uzaktan kumanda kutusundan oluşur.

2. elektronik kontrol kutusu frekans dönüştürücü, kontaktör, röle, vb oluşur. Ana anahtar elektrik bileşenleri tanınmış marka benimsenmesi, performansı güvenilir ve bakım uygundur. Esas olarak, işlemin gerektirdiği mekanik hareketi gerçekleştirmek ve silindir motorunu frekans dönüştürme ile kontrol etmek ve korumak için, döner makaralı rafın silindir motorunun ileri ve geri dönüşünü ve açılmasını kontrol etmek için kullanılır.

3. Ana kontrol panosunun yanı sıra, kontrol sistemi uzaktan kumanda kutusu kontrol kablosu uzunluğu 2m ile donatılmıştır.

4. Manuel olarak sıfırlanabilen bir acil durdurma düğmesi, kontrol kutusunun ve uzaktan kumanda kutusunun uygun konumunda sağlanır.

5. Kontrol sistemi, personel ve ekipmanın güvenliğini sağlamak için aşırı yük koruması, elektrik kesintisi koruması ve diğer cihazlar ile donatılmıştır.

6. Güç kaynağı üç fazlı dört telli 380V / 220 +% 10, 50Hz + 2 güç kaynağını benimser. Kontrol kabini kabuğu, yardımcı elektrikli ekipman, ekipman gövdesi, vs. hepsi topraklama korumasına sahiptir ve her bir topraklama noktası seri olarak bağlanamaz.

12 Tüm makinenin teknik parametreler

1. Anma yükü: 5T

2. iş parçası çapı aralığı: 250- 2300mm

3. merdane kelepçe raf merkezi mesafesi: 900mm

4, toplam güç: 0.75KW

5, güç kaynağı (üç fazlı dört telli sistem) 3P, 380V / 220V +% 10, 50Hz + 2

14 Rulo parametresi

1. Silindirlerin şekli: çelik silindirler.

2, silindir boyutu (çap X genişliği): 250X120mm

3, silindir hızı: 100-1000mm / dak (frekans dönüşüm zamanlaması)

4. Kerpetenlerin iç iletim modu: dişli şanzıman.

5, motor gücü: 0.75KW

16 Tedarik baş

1. Aktif makara çerçevesinin 1 parçası 1 silindir motoru ve 3 redüktörü içerir.

2, tahrikli makaralı raf 1 adet.

3, 1 elektrik kontrol dolapları.

4, uzaktan kumanda kutusu 1.

5. Teknik verilerin bir kopyası aşağıdakileri içerir: 1 set çalışma talimatı, 1 set elektrik prensibi ve kablo şeması, 1 set invertör talimatı, 1 set fabrika sertifikası, 1 set teslimat listesi, montaj çizimi, 1 set kırılgan parça liste.

17 Anahtar yapılandırma redüktör Wuxi düşürücü fabrika
Elektrikli makine Suzhou Lido
Rulman ZWZ markası
Frekans dönüştürücü Haley, Danimarka
Elektrik parçaları Schneider

İletişim bilgileri
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Zhou

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)