Ana sayfa ÜrünlerHidrolik Pres Fren Makinası

Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp

iyi kalite CNC Pres Freni satış için
iyi kalite CNC Pres Freni satış için
we are glad to inform that both machines are operating very well

—— Seccional In Brazil

Stacy, my good friend, it is happy to inform you we rectified the problem as your valuable information. you are really good friend,help me always

—— Sri Lanka customer

Ben sohbet şimdi

Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp

Çin Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp Tedarikçi
Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp Tedarikçi Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp Tedarikçi Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp Tedarikçi Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp Tedarikçi

Büyük resim :  Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin Wuxi şehir
Marka adı: JINQIU
Sertifika: CE/ISO/SGS
Model numarası: 1000 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negoiate
Ambalaj bilgileri: ihracat için uygun
Teslim süresi: 60 gün
Yetenek temini: aylık 50 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
İşlevi: su deposu, süt tankı yapmak için çanak ucu şekli: elips veya yarım top
basın çapı: 1000mm basın kalınlığı: 3 mm paslanmaz çelik tabak ucu / tank kafası

Dayanıklı Fren Bender Makinesi Yapımı Su / Süt Tank Başkanı Bulaşık Ucu Die / Kalıp

Kafa kalıp / su / süt tankı, yemek için profesyonel bir işleme ekipmanıdır. Kafa kalıbı / kalıbında, aşağıdaki özelliklere sahip makul bir yapısal tasarım benimsenmiştir:
1. kafa kalıp sadece 6 adet vardır, ve hem yumruk ve içbükey kalıp döküm çelikten imal edilmiştir. Dökümden sonra, sadece az miktarda işleme ve yüzey sertleştirme tasarım gereksinimlerini karşılayabilir.
2. Küçük fileto geçişi kalıp tasarımında benimsenmiştir; buruşmayı önlemek ve kırılan parçanın daha büyük uzamasını hesaba katmak için boş tutucunun kuvvetini arttırmak amacıyla, küçük fileto yarıçapı kullanılır, böylece kafa kalıbının filetosu pürüzsüzdür.
3. Baş kalıbı, malzeme kalınlığına eşit fakat malzeme kalınlığını aşmayan tek taraflı açıklığa göre, zımba ve kalıp boşluğu tasarımında parçaların şekil ve boyut gereksinimlerini sağlamak için küçük açıklığı benimser. Parça şeklinin doğruluğunu sağlamak.
4. Kafa kalıbının yağlanması basittir. Bu bölüm uzatıldığında ve yağlandığında, konsantre sabunla ısıtılır ve bir karıştırma sıvısı oluşturmak için motor yağı ile karıştırılır ve daha sonra ikincil içbükey kalıbın yuvarlak köşesine ve işlenmemiş parçanın üst yüzeyine püskürtülür (örn. içbükey kalıp ağız), boşluğun yüzeyinde bir sabun harmanlama tabakası oluşturmak ve daha sonra gerilir.

Çanak için şekillendirme kalıbı, bulaşık ucunun işlenmesinde önemli bir bölümdür. Kafa kalıbı içinde, tüm yapı tasarımı makul ve kullanımda yüksek verimliliğe sahiptir. Buna ek olarak, kalıp oluşturan kafa işlendiğinde, kalite gereksinimi daha yüksektir, bu nedenle çok yönlülük daha güçlüdür.
Kafa kalıplama kalıbında boyut ve şekil doğruluğu, fizikokimyasal ve mekanik özellikler, görünür kalite ve benzeri çok önemli etkiye sahiptir; ikincisi, üretim sürecinde, kalıp yapısının işletme zorluğu ve üretim verimliliği üzerinde büyük bir etkisi vardır. Kalıp açma, kapama ve sıyırma işleminde elle emeğin en aza indirilmesi, üretim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir.
Bu nedenle, maliyeti azaltmak için, kafa kalıp tasarımı mümkün olduğu kadar basit olmalı ve sürekli gelişmeyle, zamanın gelişimini karşılayacak şekilde olmalıdır.

İletişim bilgileri
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Zhou

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)